Ana

Pjesa me e veshtire e humbjes se peshes eshte fillimi, me pas pjesa me e veshtire per keta njerez te vullnetshem e kurajoze te cilet pas goditjes se peshes kane mesuar t’a ushqejne shendetshem trupin e tyre dhe te qendrojne larg jetes sedentare, eshte te humbasin keto instikte e te rikthehen ashtu sic ishin. Eshte e vertete – jo te gjithe ia dalin, pasi ne perpjekjet per te arritur perfeksionin shume e rendesishme eshte te jesh i vendosur ne rezultatin qe kerkon. Ana ia ka arritur me se miri.